Sveiki, esu veterinarijos klinikos 2x2 įkūrėja Ilona.

Kiek save pamenu visada svajojau būti veterinarijos gydytoja. Vaikystėje ir jaunystėje šis mano noras dažnai keldavo aplinkinių šypsenas, bet kai atėjo metas rinktis gyvenimo kelią, dvejonių nebuvo ir įstojau į Lietuvos veterinarijos akademiją. Žinoma, tuometinis profesijos matymas buvo smarkiai romantizuotas ir jau pirmais studijų metais buvau greitai nuleista ant žemės. Teko pasinerti į anatomijos, fiziologijos ir kitus mokslus. Tuomet supratau, kad vien noro pagelbėti gyvūnams nepakaks ir teks daug mokytis.

Jau antrame kurse pavyko surasti praktikos vietą. Tuomet visai žalią studentę po savo sparneliu priglaudė gydytojas Artūras Džiuga. Gavau neįkainojamus pirmus žingsnius šioje profesijoje. Išmokau, kaip svarbu išklausyti gyvūnų šeimininkus. Ir kaip svarbu yra aukšta darbo etika. Todėl iki pat dabar renkuosi tik aukštos kokybės darbo priemones, vaistus ir pašarus bei neskaičiuoti minučių ar valandų dirbant.

Studijoms baigiantis norėjosi naujų iššūkių, todėl paskutiniais studijų metais praktikai pasirinkau didelę kliniką Vilniuje. Didelis ačiū Veterinarijos centrui „Toto“, kad priėmė mane į savo kolektyvą. O pabaigus studijoms ir suteikė pirmąją darbo vietą. Klinikoje dirbo daug įvairių sričių specialistų (kardiologas, dermatologė, chirurgės, egzotinių gyvūnų gydytojos). Šioje klinikoje susidūriau su įvairiausiomis ligomis ir įgijau didelį žinių bagažą ligų diagnostikoje, ypač rentgeno ir echoskopijos diagnostikoje. Bet kadangi vis dar gyvenau Kaune, važinėjimas ilgainiui pradėjo varginti, todėl apsisprendžiau ieškoti darbo Kaune.

Kaune į darbą ir net drįsčiau sakyti į šeimą priėmė „Žaliakalnio veterinarijos klinika“. Čia praleidau nuostabius ketverius metus. Gydytoja Rimantė Ruseckienė ir jos betarpiškas bei malonus bendravimas tiek su darbuotojais, tiek su klientais. Klinika bendradarbiauja su daugybe prieglaudų, todėl klinikoje susipažinau su nuostabiais žmonėmis, kurie padeda beglobiams gyvūnams. Ir tikrai geras jausmas dirbti ir padėti tiems gyvūnams, kuriuos kažkada žmonės nuvylė.

Tuo pat metu dirbau ir klinikoje Šakiuose „Vetmeda“, Ten vykdavau porą kartų per savaitę atlikti įvairių minkštųjų audinių operacijų.

Taigi taip trumpai papasakojau savo gyvenimo metus veterinarijoje. Paskutinius dvejus metus nuo veterinarijos ilsėjausi ir buvau atsidavusi savo nuostabioms dukrytėms, kurių Dievas man padovanojo net dvi. Motinystė padėjo man subręsti kaip žmogui ir privedė prie šio puikaus sprendimo atsidaryti savo veterinarijos kliniką. Joje noriu sujungti visas savo gyvenimo patirtis ir išmoktas pamokas, kurias man suteikė daugiau patyrę kolegos ir žinoma ką nors patobulinti:)

• 2006 m. baigiau Tauragės „Aušros“ vidurinę mokyklą.

• 2012 m. baigiau Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetą, Veterinarijos akademiją, veterinarinės medicinos fakultetą.

• Nuo 2007 iki 2009 m. atlikau praktiką veterinarijos klinikoje „Korsa“

• Nuo 2010 m. atlikau praktiką Veterinarijos centre „Toto“. Čia dirbau nuo 2012 - 2015 m.

• Nuo 2015 iki 2019 m. dirbau „Žaliakalnio veterinarijos klinikoje“ ir veterinarijos klinikoje „Vetmeda“.

• 2019 m. išėjau vaiko laukimo ir auginimo atostogų.

• 2021 m. įkūriau savo veterinarijos kliniką 2x2